چگونه می توان برای پروژه اخیر نوع دیجیتال آماده شد

  • Post author:
  • Post category:Marketing

اگر در حال حاضر یک مجله الکترونیکی منتشر می کنید ، ممکن است لازم باشد که جایگزین کردن آن با یک وبلاگ که به طور منظم منتشر می شود ، باشید. با استفاده از وب سایت خود برای انتشار مطالب مجله مزاحمت ایجاد کنید ، و متوجه خواهید شد که زمان آن فرا رسیده است که لیست مشترکان خود را در اختیار داشته باشید ، برخی از موارد را در وبلاگ خود گزیده کرده و آنها را به عنوان مجله الکترونیکی ارسال می کنید.

شما احتمالاً هرگز وب سایت یا محصولی “عالی” نخواهید داشت اما می ادمین اینستاگرام   دانید چه چیزی؟ مهم نیست! مجبور شوید به محض شروع غذاهای سرشار از پروتئین و نحوه “زنده” کردن سایت ، به مدیر اینستاگرام خود شروع کنید. با پیشرفت و پیشرفت بعداً می توانید همه چیز را تغییر دهید – اما اگر سعی کنید همه چیز را “درست” قبل از شروع انجام دهید ، هرگز شروع نخواهید کرد.

و با این وجود مردم نوشتن كتابهای كامل ، و دوره های كامل این مهارت ها را به فرد نشان می دهند بسیار پیچیده است. در نهایت ، نکته اصلی آنها فقدان سلامت است. زیرا بازاریابی شبکه ای واقعاً مربوط به مشتری است.

بیایید این واقعیت را بپذیریم ، بخش عمده ای از یادگیری اینکه شما در مورد وبلاگ ها تعجب می کنید عمدتا به این دلیل است که عالی به نظر می رسد ، مناسب ترین است؟ و چیزهای جدید لذت بخش است. پس چرا اصیل تلاش نمی کنیم چون؟ گاهی اوقات کافی است که چیزی را امتحان کنید زیرا باعث کشش ، لغزش و بیداری از احتمالات می شود. کاملاً هیچ مشکلی با بازی ندارد ، مگر اینکه خود را گول بزنید و فکر کنید شرکت آژانس بازاریابی دیجیتال شما در حال پیشرفت است ، یا در حالی که بازی می کنید به نوعی صنعت را پرداخت می کنید.

برنامه SEO وب سایت ، وبلاگ ، صفحات فیس بوک و توییتر شما را به سمت اولین صفحه ایده های اصلی انتخاب شده سوق می دهد. فروش ویژه تیزرهای تبلیغاتی رسانه های جمعی شما. رسانه های جمعی بازدید کنندگان را به وب سایت شما سوق می دهند. بنرهای تبلیغاتی هدفمند با خریداران بازار ارتباط برقرار می کنند و آنها را به ویژه فرود فرود می آورند. پیام های متنی این رویدادهای خاص را تبلیغ می کنند.

در این مرحله ، شما نمایندگی تعیین کرده اید که چه صفحاتی را برای رتبه بندی بالاتر از سایرین نیاز دارید و تعیین می کنید که به دنبال چه کلمات کلیدی هستید. اکنون آنها را هدف قرار دهید. توسعه تعداد زیادی از کلمات کلیدی در همان صفحه سرنخ خوبی نیست. من توصیه می کنم برای متناسب کردن کلمات کلیدی اضافی ساکن ، صفحات بیشتری قرار دهید.

قبل از اینکه بازاریابی خود را به هر آژانس واگذار کنید ، ممکن است بخواهید اهداف خود را برای خود مشخص کنید. به دنبال اینکه نمی دانید از اکوسیستم آنلاین چه چیزی را انتخاب می کنید ، می توانید نهایت لذت را ببرید. چرا؟ زیرا قادر به اندازه گیری آن نخواهید بود! بنابراین ، همه گفته و انجام شده ، آژانس بازاریابی اینترنتی را ادامه دهید. فقط مطمئن شوید که بازدید کننده سایت شما برای دریافت این کار چه چیزی را دریافت می کنید.